07136275170
ترمیم و زیبایی دندان
درمان های زیبایی دندان عبارتند از سفید کردن با بلیچینگ، باندینگ کامپوزیت، لمینت

دندانپزشکی زیبایی در کل به آن دسته از درمان‌های دندانپزشکی اطلاق می‌شود که ظاهر و در بعضی مواقع عملکرد دندان‌ها، لثه‌ها و یا بایت بیمار را بهبود می‌دهد. هدف اصلی دندانپزشکی زیبایی همان‌طور که از نام آن مشخص است، زیباتر کردن دندان‌ها از نظر رنگ، موقعیت، شکل، اندازه و مرتب بودن یا به اختصار خلق لبخندی جذاب و بی‌نقص است. دندانپزشک زیبایی نهایت سعی خود را به کار می‌بندد تا تغییر مثبتی را در دندان‌ها و طرح لبخند به وجود بیاورد.

اصلاح طرح لبخند تاثیر چشمگیری بر زیبایی کلی صورت دارد و حتی تغییری به ظاهر جزیی، می‌تواند اثری باور نکردنی بر اعتماد به نفس و حس رضایت بیمار از خود داشته باشد. امروزه به کمک پیشرفت‌های مدرنی که در دندانپزشکی و دندانپزشکی زیبایی به دست آمده است، می‌توان درمان‌های متنوعی مانند اصلاح رنگ دندان تا جایگزینی دندان غائب را انجام داد. بنابراین اگر شما نیز لبخندتان را دوست ندارید، توصیه می‌کنیم درمان‌های جدید دندانپزشکی زیبایی را امتحان کنید تا سرانجام به لبخند رویایی خود دست یابید. 

مزایا
یکی از ثمرات دستیابی به لبخندی جذاب و رویایی وزیبایی دندان، شادی و اعتماد به نفس بیشتر است. البته مزایای دندانپزشکی زیبایی به همین‌جا ختم نمی‌شود، چرا که دندان‌های زیباتر عموماً به معنای دندان‌های سالم‌تر نیز هست. در ادامه اثرات مثبت اصلاح طرح لبخند بر سلامتی را با هم بررسی می‌کنیم.

انگیزه یافتن برای بهتر رعایت کردن بهداشت دهان و دندان
بیمار پس از زیبایی دندان‌ها و لبخند انگیزه پیدا می‌کند که بهتر از دندان‌های خود محافظت کند تا نتیجه به دست آمده حفظ شود. بنابراین بیمار عادت‌های تغذیه‌ای خود را اصلاح می‌کند و از خوردن خوراکی‌هایی که دندان‌ها را تیره یا لک می‌کند، خودداری می‌نماید.

تسکین سردرد
سردرد یکی از عوارض نامرتب بودن دندان‌ها است. در واقع هرگونه اختلال و ناهنجاری بایت باعث سردرد و درد دندان می‌شود. دندان‌های کج و نامرتب به لثه‌ها و اعصاب فشار وارد می‌کند و پیام درد را به سر می‌فرستد. دندانپزشکی زیبایی این مشکلات را اصلاح می‌کند و این دردهای آزاردهنده را تسکین می‌دهد.

افزایش اشتها
ترک خوردن، شکستن، پوسیدگی، از دست دادن یا نامرتب بودن دندان‌ها جویدن را دشوار می‌کند. اصلاح این مشکلات به بیمار اجازه می‌دهد تا بار دیگر از غذا خوردن لذت ببرد.

کاهش احتمال بیماری‌های لثه
دندان‌های ترک خورده، شکسته، لب پر شده یا آسیب دیده بیشتر مستعد پوسیدگی‌اند. این عامل احتمال بروز مشکلات جدی‌تری مانند بیماری لثه را افزایش می‌دهد. درمان دندان آسیب دیده احتمال ابتلا به بیماری لثه و دیگر ناراحتی‌های دهان و دندان را کاهش می‌دهد.

کاهش اضطراب
فردی که لبخند خود را دوست ندارد، از دیگران کناره می‌گیرد یا در برخورد با دیگران مضطرب می‌شود. اصلاح طرح لبخند شادی و اعتماد به نفس را به بیمار برمی‌گرداند و اضطراب و نگرانی وی را کاهش می‌دهد.

دکتر سیروس قاسمی | فلوشيپ ايمپلنت در شیراز

داشتن لبخندی زیبا برای بیشتر مردم حائز اهمیت می‌باشد. اصلاح طرح لبخند یا همان طراحی خط لبخند (شیراز) روشی برای زیباتر کردن چهره‌ی شما می‌باشد. برای انجام طراحی لبخند، ابتدا باید مشکلاتی که دندان و یا فک شما دارد را حل کنید، پس علاوه بر زیبایی، فواید درمانی زیادی هم دارد. در فرآیند طراحی لبخند، با روش‌های مختلفی مثل لمینت، ارتودنسی و...، رنگ، فرم، شکل، موقعیت و دیگر مشکلات دندان اصلاح می‌شود.

اطلاعات تماس

آدرس : شیراز خيابان زرگري نبش كوچه ١٨ ساختمان مديكال طبقه دوم واحد  21

تلفن : 07136275126 - 07136275170 - 09177119025

ایمیل : info@drsirousghasemi.com

ساعت کاری: از 9 صبح تا 13  و عصر 16 تا 21