07136275170

 

دکتر لمینت دندان در شیراز

لبخند زیبا و سفید یکی از مهم ترین عوامل در زیبایی است و اگر به دنبال لبخند سفید و مرتب هستید، لمینت دندان بهترین راه حل برای شماست. در واقع لمینت دندان به لایه ای گفته می شود که بر روی دندان قرار می گیرد و به وسیله این درمان فرم و رنگ دندان را بهبود پیدا می کند. همچنین فاصله بین دندان های کوچک و دندان های شکسته را می بندد. بعد از لمینت، دندان ها بسیار مرتب، آراسته و سفید می شوند و هنگام لبخند زدن و صحبت از درخشندگی بالایی برخوردار هستند. در این مقاله به بررسی قیمت لمینت ، مراحل آن و مقایسه آن می پردازیم.

 

انواع لمینت دندان در شیراز

لمینیت ها ( ونیرها ) دو نوعند :

  • لامینت سرامیکی دندان ( روش غیر مستقیم ) : که از جنس سرامیک یا در اصطلاح عامیانه تر از جنس چینی هستند. دارای ظاهری زیباتر بوده، ثبات رنگ بیشتری داشته و نسبت به لمینت های کامپوزیتی مقاوم ترند. این ونیرها پس از قالب گیری در لابراتوار ساخته میشوند. هزینه لمینت دندان با این روش در مقایسه با روش دیگر بیشتر است.
  • لمینت کامپوزیتی ( روش مستقیم ) : در مقابل لمینت سرامیکی ، كامپوزيت دندان قرار دارد که نسبت به لمینت سرامیکی تراش کمتری به دندان داده میشود (و حتی در مواردی که شرایط دندانی مناسب باشد بدون تراش انجام میشود) ، میزان پایش پذیری (براق تر شدن سطح) و عبور نور کامپوزیت دندان بیشتر است و تنوع رنگ بیشتری داشته (پس میتواند کاملا همرنگ  دندانهای دیگر باشند). همچنین هزینه کامپوزیت با این روش ارزان تر از روش دیگر است. (رجوع شود به قیمت کامپوزیت دندان)

 

Dental laminate in shiraz

 

قیمت لمینت دندان در شیراز

هزینه لمینت دندان به مقدار قابل توجهی می تواند متفاوت باشد و این تفاوت قیمت لمینت می تواند بسته به طیف وسیعی متغیر باشد ، از جمله:

  • تعداد دندان هایی که باید لمینت دندان شوند.
  • وضعیت دندان های شما قبل از استفاده از روکش استفاده شده است.
  • کیفیت روکش های لمینت و کار لابراتور

 

کاربرد لمینت دندان در شیراز

ممکن است این سوال برای هر کس پیش بیاید که لمینت دنداین در چه مواردی کاربرد دارد و بسیار مورد استفاده قرار گرفته میشود. لمینت دندان در واقع در شرایطی کاربرد بالایی دارد که دندان طبیعی افراد دارای نقص های کانتور، بد شکلی و یا بد رنگی باشد. در این شرایط بهتر است از لمینت دندانی استفاده نمود. در ادامه مواردی که لمینت دندان بسیار کاربرد دارد را نام خواهیم برد:

  • استفاده از لمینت دندان برای مواقعی که دندان به دلیل عصب کشی، استفاده بیش از حد از فلوراید، تاثیر رزین پرکننده و مصرف تتراسایکلین دچار عوض شدن رنگ بشود بسیار مناسب است.
  • برخی دندان های اصلی به دلیل ساییدگی دچار تغییرات زیادی شده اند که میتوان با استفاده از لمینت دندانی آن را ترمیم نمود.
  • دندان‌هایی که متاسفانه بر اثر اتفاقات مختلفی دچار ترک خوردگی یا شکسته شدن شده‌اند باید با لمینت دندانی ترمیم شده و زیبایی خود را به دست آورند.
  • افرادی که دارای دندان‌های نا مرتب، نا منظم و ناهموار هستند گزینه مناسبی برای این روش هستند.
  • افرادی که در نظم دندان‌هایشان دچار مشکل فاصله شده‌اند میتوانند با استفاده از این روش مشکل خود را حل کنند.

 

دکتر لمینت دندان در شیراز

لمینت دندان روشی برای ترمیم و زیبا سازی دندان ها می باشد. لمینت دندان در شیراز توسط پزشکان مختلفی انجام می شود، دکتر سیروس قاسمی یکی از بهترین پزشک و دکترها برای لمینت دندان در شیراز هستند علاوه بر داشتن  تجربه و مهارت کافی در این زمینه  از بهترین مواد دندانپزشکی استفاده میکنند و با بهترین لابراتورهای دندانپزشکی در شیراز همکاری میکنند. از این رو شما میتوانید با آرامش خاطر به مطب ایشان مراجعه کنید و برای داشتن لبخند زیبا همین الان اقدام کنید. 

این مطالب را از دست ندهید

دکتر سیروس قاسمی | فلوشيپ ايمپلنت در شیراز

داشتن لبخندی زیبا برای بیشتر مردم حائز اهمیت می‌باشد. اصلاح طرح لبخند یا همان طراحی خط لبخند (شیراز) روشی برای زیباتر کردن چهره‌ی شما می‌باشد. برای انجام طراحی لبخند، ابتدا باید مشکلاتی که دندان و یا فک شما دارد را حل کنید، پس علاوه بر زیبایی، فواید درمانی زیادی هم دارد. در فرآیند طراحی لبخند، با روش‌های مختلفی مثل لمینت، ارتودنسی و...، رنگ، فرم، شکل، موقعیت و دیگر مشکلات دندان اصلاح می‌شود.

اطلاعات تماس

آدرس : شیراز خيابان زرگري نبش كوچه ١٨ ساختمان مديكال طبقه دوم واحد  21

تلفن : 07136275126 - 07136275170 - 09177119025

ایمیل : info@drsirousghasemi.com

ساعت کاری: از 9 صبح تا 13  و عصر 16 تا 21