07136275170

 

 

ایمپلنت فوری در شیراز چیست ؟

ایمپلنت فوری در شیراز یکی از روش های درمانی مناسب برای جایگزینی دندان های دارای مشکل می باشد. می توان با استفاده از ایمپلنت فوری در شیراز به راحتی و در زمانی کوتاه، دندانی را جایگزین نمود. بسیاری از افراد که اقدام به استفاده از روش ایمپلنت فوری نموده اند، از نتیجه این عمل رضایت بسیار زیادی داشتند. 

به صورت کلی باید بگوییم ایمپلنت فوری در شیراز می تواند گزینه ای مناسب برای حل مشکلات دندان های از دست رفته به شمار می رود. مسئله ای که امروزه به میزان زیادی افراد را درگیر نموده است. ایمپلنت های فوری اصولا از تیتانیوم می باشند. که در داخل استخوان فک قرار می گیرند. 

ایمپلنت فوری دیجیتال در شیراز نوعی روش جایگذاری ریشه برای نگهداری دندان هایی است که از داشتن ریشه طبیعی محروم هستند. البته برای این کار لازم است فلز ایمپلنت را چند ماهی در استخوان فک قرار دهیم. تا قادر باشد با استخوان دندان به خوبی جوش بخورد. 


مزایای ایمپلنت فوری در شیراز

ایمپلنت فوری در شیراز بیشتر برای دندان های جلویی قرار داده می شود، که در زیبایی چهره بیمار اهمیت بسیاری دارد و نیاز داریم جایگزینی فوری قرار دهیم  که نگرانی برای بی دندانی نداشته باشیم . در دندان های عقبی یا همان کرسی فقط در صورتی که گروهی باشند این کار را انجام می دهیم، در این مورد اگر بی دندانی به صورت تک دندانی باشد با وجود 60 نیوتن فشار هم به صلاح نیست این کار انجام شود اما در نهایت تمامی این گفته ها به شرایط بیمار بستگی دارد.

باید گفته شود که پروتز ثابت استحکام زیادی دارد و برای طول عمر 15 تا 20 سال ساخته می شود و چون ایمپلنت هنوز به طور کامل در فک جوش نخورده است نمی توان این فشار را به استخوان آن وارد کنیم و لازم است یک پروتز سبک و موقتی قرار داد تا زمانی که استخوان کاملا جوش بخورد.

از مزایای دیگر ایمپلنت فوری در شیراز قابل سایش بودن آن است که باعث می شود فشارهای به وجود آمده از جویدن، به خود پروتز وارد شود و به ریشه دندان که ایمپلنت است آسیبی نرسد زیرا نباید هیچ حرکتی روی ایمپلنت وجود داشته باشد و به همین دلیل وارد شدن فشار به ناحیه ایمپلنت شده می تواند منجر به جوش نخوردن ایمپلنت شود، و در واقع حتی با از بین رفتن پروتز موقت هیچ آسیبی ایمپلنت را تهدید نمی کند.

از دیگر موارد استفاده از ایمپلنت فوری در شیراز زمانی است که تعداد زیادی دندان مجاور هم از دست رفته باشد یا یک فک کامل بی دندان باشد، در این صورت کل ناحیه بی دندانی ایمپلنت می شود و در همان روز جراحی به وسیله یک پروتز موقت بهم وصل می شوند که ایمپلنت ها به هم متصل و در اصطلاح کلاف شوند که بصورت خودکار به ثبات ریشه ها کمک کرده و از تکان خوردن احتمالی ایمپلنت ها جلوگیری می کند، بنابراین با وجود این شرایط می توان امید داشت که ریشه ها در جای خود ثابت مانده اند و جوش خوردن تا تا حد زیادی بالا می رود و پس از دوره سه یا پنج ماهه که لثه ها شکل نهایی خود را به دست آورده اند می توان پروتز ثابت را با موقت تعویض کرد.

 

ایمپلنت فوری چیست

 

قیمت ایمپلنت فوری در شیراز چقدر است؟

به این نکته توجه کنید که ایمپلنت فوری یک کار تخصصی است و باید توسط دو متخصص انجام شود: متخصص پروتز و جراح فک و صورت. اما چرا برای ایمپلنت دندان باید به دو دکتر مراجعه کنید؟ باید به این نکته توجه داشته باشید که کشیدن دندان خود عامل مهمی در انجام ایمپلنت است. اگر دندان شما به روش معمولی کشیده شود. میتواند قسمت هایی از استخوان معمولی را از بین ببرد. پزشکی که دندان را برای ایمپلنت میکشید، حتما و حتما باید طوری این کار را انجام دهد که آسیبی به استخوان های محل بی دندانی وارد نکند. این کار توسط جراح فک و صورت به راحتی صورت میگیرد. انجام این کار توسط جراح، قطعا به نفع دندان های شما خواهد بود.

عامل دیگری که درباره قیمت ایمپلنت فوری در شیراز باید در نظر بگیرید، این است که ممکن است شما با مراجعه به دکترهای غیرمتخصص بتوانید با هزینه کمتر ایمپلنت انجام دهید. انتخاب درست پزشک میتواند کیفیت و سلامت ایمپلنت دندان تان را تضمین کند. باید بدانید که رشته متخصص ایمپلنت وجود ندارد! در واقع، متخصصینی که میتوانند دندان شما را ایمپلنت کنند، متخصص پروتز هستند. پیشنهاد میکنیم حتما برای انجام جراحی و کشیدن دندان، به جراح فک و صورت و برای روکش ایمپلنت، به متخصص پروتز مراجعه کنید.

این مطالب را از دست ندهید

دکتر سیروس قاسمی | فلوشيپ ايمپلنت در شیراز

داشتن لبخندی زیبا برای بیشتر مردم حائز اهمیت می‌باشد. اصلاح طرح لبخند یا همان طراحی خط لبخند (شیراز) روشی برای زیباتر کردن چهره‌ی شما می‌باشد. برای انجام طراحی لبخند، ابتدا باید مشکلاتی که دندان و یا فک شما دارد را حل کنید، پس علاوه بر زیبایی، فواید درمانی زیادی هم دارد. در فرآیند طراحی لبخند، با روش‌های مختلفی مثل لمینت، ارتودنسی و...، رنگ، فرم، شکل، موقعیت و دیگر مشکلات دندان اصلاح می‌شود.

اطلاعات تماس

آدرس : شیراز خيابان زرگري نبش كوچه ١٨ ساختمان مديكال طبقه دوم واحد  21

تلفن : 07136275126 - 07136275170 - 09177119025

ایمیل : info@drsirousghasemi.com

ساعت کاری: از 9 صبح تا 13  و عصر 16 تا 21