07136275170

 

دندانپزشکی زیبایی در شیراز

اطلاعات در مورد دندانپزشکی زیبایی خوب در شیراز ممکن است گیج کننده باشد. هرکسی که به دنبال اصلاح لبخند خود است ، شرایط متفاوتی دارد. این پست برای کمک به هر کسی که به دنبال خدمات دندانپزشکی زیبایی خوب در شیراز از قبیل کامپوزیت دندان در شیراز، لمینت دندان در شیراز و ایمپلنت دندان در شیراز است و برای یافتن پاسخ هایی که درباره وضعیت خاص دندانپزشکی وی وجود دارد ، طراحی شده است. با خواندن این مطلب شما می توانید برای پیدا کردن بهترین متخصص دندانپزشکی زیبایی خوب در شیراز متناسب با نیازهای خود اقدام کنید.

دندانپزشکی زیبایی خوب در شیراز به منظور اصلاح و بهبود ظاهر دندان ها به کارهای دندانپزشکی می پردازد که روی دندان ها انجام می شود. قطعاً رشته دندانپزشکی زیبایی خوب در شیراز نیز به بخشهای متنوعی تقسیم می شود. افرادی که مشکلاتی در رابطه با ظاهر بد دندان مانند دندانهای زرد ، دندانهای تغییر شکل یافته و مشکلات مشابه دارند ، معمولاً به جای دندانپزشک عمومی به دندانپزشک زیبایی مراجعه می کنند.
در گذشته ، درمان های دندانپزشکی در شیراز بیشتر بر روی کشیدن دندان و پر کردن دندان متمرکز بود و اهمیت کمتری به درمان های زیبایی داده شد. اما با نوآوری های فناوری و بهبود سطح درمان های ارائه شده به مردم ، پزشکان و مشتریان نیز تمرکز بیشتری روی درمان های زیبایی دندانپزشکی در شیراز نشان داده اند. این امر به این دلیل است که ، درمان های زیبایی دندانپزشکی در شیراز عمدتاً منجر به ایجاد دندان های مناسب ، درخشان و زیبا می شوند که نه تنها لبخند خوبی به شما می بخشد بلکه میزان اعتماد به نفس شما را بالا می برد.

از فن آوری های پیشرفته مانند لیزر نیز در دندانپزشکی زیبایی در شیراز استفاده می شود تا بهترین نتیجه را به بیماران بدهد. علاوه بر این ، درمان های دندانپزشکی زیبایی در شیراز مانند کامپوزیت دندان در شیراز و لمینت دندان در شیراز بسیار مناسب و مقرون به صرفه هستند و هر کسی که مشکل مربوط به زیبایی دندان داشته باشد به راحتی می تواند به دریافت خدمات دندانپزشکی زیبایی خوب در شیراز از قبیل کامپوزیت و لمینت اقدام کند.

ارائه دهندگان خدمات دندانپزشکی زیبایی خوب در شیراز بی شمار هستند ، اما توصیه می شود به یکی از ارائه دهندگان برتر که بهترین خدمات دندانپزشکی زیبایی در شیراز را ارائه می دهد در منطقه خود مراجعه کنید. اگر شما ساکن شیراز هستید ، مطمئناً نیازی به تنش ندارید ، زیرا کلینیک دندانپزشکی دکتر سیروس قاسمی  خدمات دندانپزشکی زیبایی مانند کامپوزیت دندان، لمینت دندان ، بلیچینگ و ایمپلنت دندان را با کیفیت بالا و همچنین  با قیمت مناسب ارائه می دهد.

 

دلیل اهمیت دندانپزشکی زیبایی خوب در شیراز

دانستن دو نکته ی مهم به ما در پاسخ به چرایی اهمیت داشتن این تخصص کمک می کند. اولین نکته این است که وجود لبخند زیبا در هر سن و سالی می تواند تاثیر مثبتی بر اطرافیان شما بگذارد. مهم نیست چقدر پیر شده و پوستتان خراب شده است، لبخند زیبا می تواند دیگران را تحت تاثیر قرار دهد.

نکته ی مهم دیگر، مطلع شدن از سیر دستیابی به این تخصص است. متخصصین این حوزه نسبت به دندانپزشکان عمومی دوره های تخصصی بیشتری را گذرانده اند و می توانند زیبایی ساختار دندان ها را بهتر درک کنند. حتی اگر دندانپزشکان عمومی، درمان های ترمیم و زیبایی دیگری مانند پر کردن و سفید کردن را انجام دهند، باز هم این تخصص، تلفیقی از هنر و دانش دندانپزشکی است و نیازمند دوره های مختص به خود می‌باشد.

 

دندانپزشک خوب شیراز

 

درمان‌های دندانپزشکی زیبایی خوب در شیراز

دندانپزشکی زیبایی شاخه‌ای از دندانپزشکی است که هدف اصلی آن زیبا سازی دندان‌ها و لبخند است. همه ما می‌دانیم لبخندی سفید و بی‌ نقص چه تأثیر شگفت ‌انگیزی بر طرف مقابل می‌گذارد به همین علت یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های زیبایی چهره، زیبایی دندان‌ها و لبخند است. همین واقعیت باعث افزایش روزافزون محبوبیت و تقاضا برای درمان‌های دندانپزشکی زیبایی شده است. در دندانپزشکی زیبایی رنگ و شکل دندان‌ها به حد ایده ‌آل نزدیک می‌شود.

 

  • سفید کردن دندان‌ها در شیراز

سفید کردن دندان‌ها معمولاً به درمان بلیچینگ اطلاق می‌شود اما گاهی اوقات ممکن است از درمان‌های دیگری مانند باندینگ یا لمینت برای سفید کردن دندان‌ها استفاده شود.
در بلیچینگ محلول حاوی پروکسید هیدروژن با غلظت مشخص، در تماس با دندان‌ها قرار می‌گیرد تا لکه های دندان را از بین ببرد. بلیچینگ اگر در مطب دندانپزشکی انجام شود معمولاً تنها یک جلسه برای آن کفایت می‌کند. در همین یک جلسه که نهایتاً 40 دقیقه تا یک ساعت طول می‌کشد همه دندان‌ها هم‌زمان سفید می‌شوند. اگر لکه و تغییر رنگ دندان شدید باشد ممکن است نیاز به دو یا سه جلسه باشد. در هر صورت بلیچینگ حرفه‌ ای در مطب دندانپزشکی خیلی سریع نتیجه می‌دهد اما اگر ترجیح می‌دهید خودتان در خانه دندان‌های خود را سفید کنید از محصولات سفید کننده با غلظت پایین‌تر باید استفاده کنید. تأثیر بلیچینگ از چند ماه تا یکی دو سال ممکن است طول بکشد که بستگی به غذاهایی که می‌خوریم و عاداتی مانند سیگار کشیدن دارد.

 

  • باندینگ کامپوزیت در شیراز

باندینگ کامپوزیت که به صورت خلاصه به آن باندینگ گفته می‌شود درمانی است که در آن محلول رزین کامپوزیت برای پر کردن سوراخ‌ها، ترک‌ها یا لب پر شدگی دندان استفاده می‌شود. همچنین ممکن است برای پر کردن پوسیدگی دندان‌هایی که در معرض دید قرار دارند از باندینگ استفاده شود. اگر باندینگ برای اصلاح رنگ یا شکل دندانهای جلویی تنها برای سطح جلوی دندان استفاده شود به آن لمینت کامپوزیتی گفته می‌شود. لمینت کامپوزیتی برای سفید کردن دندان‌هایی که با بلیچینگ سفید نمی‌شوند، لب پر شدگی، ترک‌های دندان و همچنین پرکردن فاصله بین دندان‌ها (در صورتی که فاصله کم باشد) استفاده می‌شود. باندینگ هم رنگ دندان است.

 

  • لمینت سرامیکی در شیراز

لمینت سرامیکی یک پوسته کوچک نازک سفید رنگ است که روی سطح جلویی دندان چسبانده می‌شود تا آنها را ترمیم یا زیباتر کند. لمینت سرامیکی در آزمایشگاه ساخته می‌شود به همین علت برای لمینت کردن دندان‌ها باید یکی دو هفته صبر داشته باشید. لمینت سرامیکی همانند لمینت کامپوزیتی برای سفید کردن دندان‌ها، ترمیم و اصلاح ترک ‌خوردگی، شکستگی، فاصله بین دندان‌ها، کجی و بدشکلی و همچنین کوتاهی دندانها استفاده می‌شود با این تفاوت که موارد کمی شدیدتر را نیز می‌تواند پوشش بدهد. هزینه لمینت سرامیکی از لمینت کامپوزیتی بیشتر است.

 

  • روکش دندان در شیراز

روکش کردن کاربردهای زیادی دارد و دلایل مختلفی باعث می‌شود نیاز به روکش دندان پیدا کنید که یکی از آنها زیبایی دندان‌هاست. روکش دندان همانند لمینت برای اصلاح رنگ و شکل دندان‌ها استفاده می‌شود با این تفاوت که برای حل مشکلات شدیدتری که لمینت قادر به حل آنها نیست، به کار گرفته می‌شود. اما برای روکش کردن باید بخش زیادی از دندان تراشیده شود. به همین علت این درمان تا حدی تهاجمی محسوب می‌شود. همچنین از روکش برای جایگزینی دندان‌های از دست رفته و تقویت دندان عصب‌ کشی شده استفاده می‌شود.

 

  • تغییر شکل لثه

گاهی اوقات ممکن است لثه بیش از حد رشد کرده باشد و بخش زیادی از سطح دندان را پوشانده باشد. در این صورت هنگام خندیدن، لثه بیشتر نمایان می‌شود و جلب توجه می‌کند. به این وضعیت لبخند لثه ای گفته می‌شود. در چنین شرایطی می‌توان با جراحی ساده لثه آن را کمی تغییر شکل داد تا بخش بیشتری از دندان نمایان شود و لبخند لثه ای اصلاح گردد.
 

  • افزایش طول تاج دندان در شیراز

در صورتی‌ که دندان‌هایتان به صورت مادرزادی کوتاه هستند و یا در اثر ساییدگی زیاد کوتاه شده ‌اند، حتماً لبخند تان تحت تأثیر قرار می‌گیرد. دندان‌های کوتاه معمولاً یادآور سن بیشتر هستند چرا که با افزایش سن، دندان‌ها کوتاه می‌شود و هنگام لبخند بخش کمتری از آنها دیده می‌شود. اما جای نگرانی نیست چرا که می‌توانید با درمان افزایش طول تاج دندان، دندان‌های خود را بلندتر و لبخند و چهره خود را جوان‌تر کنید.

 

  • ایمپلنت دندان در شیراز

ایمپلنت دندان یکی از روش‌های پر کردن جای خالی دندان است. با کمک ایمپلنت دوباره زیبایی به دهانتان بازمی‌گردد و همانند گذشته می‌توانید غذا بخورید. دندان ایمپلنتی کاملاً شبیه دندان واقعی است و از نظر زیبایی بهترین پروتز مصنوعی محسوب می‌شود.
برای این که بدانید کدام یک از درمان‌های زیبایی دندانپزشکی برای شما مناسب‌تر است حتماً با دندانپزشک مشورت کنید. چرا که ممکن است شما تصور کنید لمینت برایتان بهتر است اما شاید تنها با بلیچینگ مشکلاتتان حل شود و یا اصلا مشکل اصلی شما چیز دیگری باشد و درمان دیگری مانند ارتودنسی نیاز داشته باشید. بنابراین حتماً قبل از تصمیم ‌گیری اطلاعات کافی راجع به درمان‌ها کسب کنید و با دندانپزشک صحبت نمایید.

این مطالب را از دست ندهید

دکتر سیروس قاسمی | فلوشيپ ايمپلنت در شیراز

داشتن لبخندی زیبا برای بیشتر مردم حائز اهمیت می‌باشد. اصلاح طرح لبخند یا همان طراحی خط لبخند (شیراز) روشی برای زیباتر کردن چهره‌ی شما می‌باشد. برای انجام طراحی لبخند، ابتدا باید مشکلاتی که دندان و یا فک شما دارد را حل کنید، پس علاوه بر زیبایی، فواید درمانی زیادی هم دارد. در فرآیند طراحی لبخند، با روش‌های مختلفی مثل لمینت، ارتودنسی و...، رنگ، فرم، شکل، موقعیت و دیگر مشکلات دندان اصلاح می‌شود.

اطلاعات تماس

آدرس : شیراز خيابان زرگري نبش كوچه ١٨ ساختمان مديكال طبقه دوم واحد  21

تلفن : 07136275126 - 07136275170 - 09177119025

ایمیل : info@drsirousghasemi.com

ساعت کاری: از 9 صبح تا 13  و عصر 16 تا 21