07136275170

 

 

ایمپلنت دندان های از دست رفته در شیراز

ایمپلنت دندان راهی طولانی برای جایگزینی دندانهای از دست رفته یا آسیب دیده است. کاشت دندان به روش ایمپلنت به علت ظاهری بسیار طبیعی و مشابه دندان های دیگر، یکی از روش های کاشت پر طرفدار به شمار می رود ، در حالی که برخی از روش های کاشت دندان نیاز به یک سری مراجعه به کلنیک و درمان های طولانی مدت در طی چندین ماه دارند.

ایمپلنت دندان یک روش موثر برای جایگزینی دندانهای شکسته یا از دست رفته است زیرا در استخوان فک شما قرار می گیرد، این ایمپلنت ها همانند ریشه دندان عمل می کنند و پایه ای ثابت و محکم برای اتصال تاج هایی با ماندگاری بالا به همراه ظاهری بسیار طبیعی و هم رنگ سایر دندان ها ایجاد می کنند. روش های سنتی کاشت دندان به روش ایمپلنت نیاز به یک دوره بهبودی بین زمان قرار دادن ایمپلنت و اتصال تاج دارد.

 

ایمپلنت کامل فک بالا و پایین در شیراز

از بین رفتن دندانهای فک بالا، همیشه با از دست دادن استخوان همراه است که این از دست دادن استخوان به معنی از بین رفتن ضخامت و اندازه طبیعی دندان هاست و از آنجایی که ایمپلنت های دندانی مستقیما به داخل فک قرار می گیرند، دیگر نمی توان آن ها را در محل مورد نظر ایمپلنت قرار داد.

توجه داشته باشید که از دست دادن دندان و استخوان دندان منجر به تغییر بافت های نرم به ویژه بافت لثه می شود. این تغییرات استخوان و بافت باید در برنامه درمانی لحاظ شود تا دندانپزشک بتواند ایمپلنت دندان را انجام دهد. ایمپلنت کامل فک بالا و پایین به معنای جایگزینی تمام دندان های فک است که توسط روش ایمپلنت دندان، همان زیبایی و عملکرد سابق دندان ها را مجددا ایجاد می کند.

تعداد ایمپلنت هایی که دندانپزشک می تواند در استخوان فک بیمار قرار دهد به سلامت فک، ضخامت استخوان و همچنین نوع دندان بستگی دارد. در ابتدا پایه های ایمپلنت در فک قرار می گیرد و سپس بعد از بهبودی کامل لثه و اتصال ایمپلنت در جای خود، روکش دندان ها روی پیچ ها قرار می گیرد که حکم تاج دندان را دارد.

 

ایمپلنت کامل دندان

 

قیمت ایمپلنت دندان سال ۱۴۰۱ در شیراز چقدر است؟

هر بخشی از ایمپلنت دندان، از کاشت تا پروتز توسط متخصص انجام ‌می‌گیرد. البته جراحی‌های اضافی مانند سینوس لیفت، هزینه جداگانه خواهند داشت. قیمت ایمپلنت دندان به عوامل زیر بستگی دارد:

نوع و جنس ایمپلنت، هزینه ای که پزشک و لابراتوار دارد و  در صورت نیاز به جراحی های بازسازی، هزینه آن به هزینه ایمپلنت نیز اضافه خواهد شد.

برای پروسه صفر تا صد ایمپلنت، پنج قطعه پایه ایمپلنت مورد نیاز است: دو عدد از این قطعات دائمی هستند و در دهان بیمار باقی خواهند ماند. سه قطعه دیگر برای قالب گیری و فرم دادن لثه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در واقع انتخاب برند ایمپلنت در افزایش یا کاهش هزینه آن بسیار موثر است. (جراحی و کاشت ایمپلنت توسط متخصص جراحی و پروتز یا روکش آن توسط متخصص پروتز انجام می شود.) به همه این‌ها برخی مشکلات دیگر که ممکن است رخ دهد را نیز اضافه نمایید، مانند استخوان فک. اگر استخوان فک بیمار تحلیل رفته باشد نیاز به بازسازی وجود دارد. چرا که نمیتوان به راحتی کاشت انجام داد. بازسازی استخوان فک نوسط جراح فک و صورت انجام می شود.

ایا میشود همه دندانها را ایمپلنت کرد
اگر نیاز به تعویض تمام دندانهای فوقانی یا تحتانی یا تمام دندانهای دهان خود دارید ، کاشت دندان کامل با قوس کامل می تواند گزینه ای باشد. برخلاف پروتزهای قابل جابجایی ، ایمپلنت ها در فک به عنوان جایگزینی طولانی مدت برای دندان های از دست رفته ایمن هستند.

در حالی که ایمپلنت های دندانپزشکی سنتی می توانند یک دندان یا چند دندان پشت سر را جایگزین کنند ، کاشت قوس های کامل از یک پل ثابت برای جایگزینی کل ردیف دندان های از دست رفته استفاده می کند. بسته به فرد ، این ممکن است شامل قرار دادن 4 یا 6 ایمپلنت برای پشتیبانی از تمام دندان ها در هر قوس باشد.

این مطالب را از دست ندهید

دکتر سیروس قاسمی | فلوشيپ ايمپلنت در شیراز

داشتن لبخندی زیبا برای بیشتر مردم حائز اهمیت می‌باشد. اصلاح طرح لبخند یا همان طراحی خط لبخند (شیراز) روشی برای زیباتر کردن چهره‌ی شما می‌باشد. برای انجام طراحی لبخند، ابتدا باید مشکلاتی که دندان و یا فک شما دارد را حل کنید، پس علاوه بر زیبایی، فواید درمانی زیادی هم دارد. در فرآیند طراحی لبخند، با روش‌های مختلفی مثل لمینت، ارتودنسی و...، رنگ، فرم، شکل، موقعیت و دیگر مشکلات دندان اصلاح می‌شود.

اطلاعات تماس

آدرس : شیراز خيابان زرگري نبش كوچه ١٨ ساختمان مديكال طبقه دوم واحد  21

تلفن : 07136275126 - 07136275170 - 09177119025

ایمیل : info@drsirousghasemi.com

ساعت کاری: از 9 صبح تا 13  و عصر 16 تا 21