07136275170

 

 

بهترین فوق تخصص ایمپلنت در شیراز کیست ؟

متخصص ایمپلنت دندان باید از هر نظر در کارش بی نقص باشد و به تمامی جوانب دندانپزشکی حین درمان و جراحی آگاه باشد از این رو است که انجام سخت ترین و پیچیده ترین ایمپلنت ها را با بهترین تکنیک روز دنیا توسط متخصص ایمپلنت انجام می گردد.

 

جراح ایمپلنت دندان کسی نیست که فقط آخرین مرحله از کاشت دندان را انجام دهد. بلکه این فرد باید در کار خود در سه مرحله مهارت کافی را داشته باشد. این سه مرحله عبارتند از:

  • انجام معاینات فک و دندان قبل از جراحی ایمپلنت
  • داشتن مهارت کافی در انجام کاشت دندان
  • توانایی بررسی و برطرف کردن مشکلات مربوط به ایمپلنت دندان

طبق گفته دکتر سیروس قاسمی بهترین متخصص ایمپلنت در شیراز، در صورتی که کاشت دندان را برعهده بگیرد، با مشکلاتی مثل آسیب به استخوان فک، سایر دندان و رگ‌های خونی روبرو نمی‌شود. ناتوانی برخی از جراحان فک و صورت در کاشت دندان باعث بروز پاره‌ای مشکلات جبران‌ناپذیر می‌شود.

آسیب عصبی باعث بروز درد شدید در سایر دندان‌ها، لثه و حتی لب و چانه هم می‌شود. از سوی دیگر ممکن است مشکلات سینوسی هم در نتیجه کاشت نادرست دندان اتفاق بیفتد. زمانی که جراح ایمپلنت در تهران پایه‌های ایمپلنت را در فک بالا قرار می‌دهد، باید مراقب حفره‌های سینوسی هم باشد. در حالی که اگر جراح مهارت کافی را نداشته باشد، ممکن است حفره‌های سینوسی بیرون زده شوند.

 

فوق تخصص ایمپلنت در شیراز

 

چرا انتخاب بهترین فوق تخصص ایمپلنت در شیراز مهم است؟

جراحی ایمپلنت دندان یک روش کاملا تخصصی است که البته به تجربه متخصص فک و صورت هم نیاز دارد. طبق گفته دکتر سیروس قاسمی متخصص ایمپلنت در شیراز نحوه انجام عمل جراحی ایمپلنت دندان به نوع کاشت و وضعیت استخوان فک بیمار بستگی دارد.

در این جراحی خطرات و عوارضی هم وجود دارد که متخصص فک و صورت باید متوجه این موضوع باشد. پشتیبانی استخوان فک از اباتمنت یا پایه فلزی اهمیت دارد. در صورتی که استخوان فک بیمار ضعیف باشد، توان تحمل فشار وارده از سوی دندان ایمپلنت را ندارد. به همین دلیل کاشت دندان با شکست مواجه می‌شود و استخوان فک آسیب می‌بیند.

پس با این حساب انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت درشیراز اهمیت دارد. جراحان با تجربه با توجه به معایناتی که باید قبل از جراحی انجام می‌دهند، مشکلات استخوان فک را برطرف می‌کنند.

 

زمان مراجعه به بهترین فوق تخصص ایمپلنت در شیراز

انتهای ریشه دندان‌های طبیعی به فک می‌رسد. به همین دلیل مقاومند و اگر به درستی از آن‌ها مراقبت کنید حتی تا آخر عمر هم می‌توانند سالم و بی‌نقص بمانند. در مورد دندان ایمپلنت هم اگر به سراغ یک متخصص کاشت دندان با سابقه درخشان بروید، مطمئنا نتیجه رضایت‌بخش خواهد بود.

در این مواقع می‌توانید برای ایمپلنت دندان خود اقدام کنید:

  • یک یا چند دندان را از دست داده باشید.
  • استخوان فک سالم و بدون بیماری باشد.
  • دچار عفونت و آبسه لثه نشده باشید.
  • بافت دهان سالم و بدون بیمالری باشد.


 

این مطالب را از دست ندهید

دکتر سیروس قاسمی | فلوشيپ ايمپلنت در شیراز

داشتن لبخندی زیبا برای بیشتر مردم حائز اهمیت می‌باشد. اصلاح طرح لبخند یا همان طراحی خط لبخند (شیراز) روشی برای زیباتر کردن چهره‌ی شما می‌باشد. برای انجام طراحی لبخند، ابتدا باید مشکلاتی که دندان و یا فک شما دارد را حل کنید، پس علاوه بر زیبایی، فواید درمانی زیادی هم دارد. در فرآیند طراحی لبخند، با روش‌های مختلفی مثل لمینت، ارتودنسی و...، رنگ، فرم، شکل، موقعیت و دیگر مشکلات دندان اصلاح می‌شود.

اطلاعات تماس

آدرس : شیراز خيابان زرگري نبش كوچه ١٨ ساختمان مديكال طبقه دوم واحد  21

تلفن : 07136275126 - 07136275170 - 09177119025

ایمیل : info@drsirousghasemi.com

ساعت کاری: از 9 صبح تا 13  و عصر 16 تا 21